Osiągnięcia

2017/2018

Osiągnięcia klasy II c

Stypendium Premiera 

                                                                                                Roksana Jarzembińska

Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego                           

                                                                                               Aleksandra Kwiatkowska

                                                                                                Roksana Jarzembińska

                                                                                                Julia Ossowska

Stypendium Marszałka Województwa Pomorskiego             

                                                                                               Aleksandra Kwiatkowska

                                                                                                Roksana Jarzembińska

Stypendium Papieskie                                                           

                                                                                                Aleksandra Kwiatkowska

                                                                                                Roksana Jarzembińska

                                                                                                Julia Ossowska

 

Stypendium Starosty Powiatu Sztumskiego na rok 2016/2017 otrzymali:

  1. Bereziuk Mikołaj                    IVA
  2. Ciupak Magdalena                  II B
  3. Czapla Wiktoria                      II C
  4. Dombrowski Krzysztof          III C
  5. Falkowska Krystyna              II B
  6. Falkowski Sebastian               IV A
  7. Giecewicz Mateusz                 IV C
  8. Jarosiński Cezary                    IV C
  9. Kruszyńska Dajana                 III F
  10. Książak Karolina                    IV C
  11. Książak Małgorzata               III C
  12. Laskowski Krzysztof              II G
  13. Mazurkiewicz Szymon          II G
  14. Piekańska Natalia                   III G
  15. Piętka Magdalena                  III G
  16. Szulc Martyna                         II G
  17. Tubaja Paweł                          II C
  18. Witka Michael                       III A
  19. Wojciechowska Sandra         IV C
  20. Wróbel Justyna                       II G

 

Stypendyści w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” to:

 

  1. Giecewicz Mateusz                 IV C
  2. Jarosiński Cezary                   IV C
  3. Kapusta Piotr                         IV A
    Tomaszewski Damian            II C
  4. Książak Karolina                   IV C
  5. Książak Małgorzata               III C
  6. Tubaja Paweł                          II C

Konkurs „WyKOMBinuj mOst 2015 r.” organizowany przez Politechnikę Gdańską V 2015 r.

Drużyna           1. Karol Nicgorski       

2. Adrian Dziekan

3. Kacper Rymer

26 miejsce w kategorii: most o najkorzystniejszym stosunku nośności do masy

20 miejsce w kategorii: most przenoszący największą siłę

8 miejsce w kategorii: najlepsze oszacowanie nośności

KONKURS FOTOGRAFICZNY „MATEMATYKA W OBIEKTYWIE” (LICEALIADA W Zespole Szkół w Sztumie)

I miejsce -          Piotr Synakiewicz           kl. II B

 

GŁOSOWANIE NA „NAJFAJNIEJSZĄ STUDNIÓWKĘ W WOJEWÓDZTWIE POMORSKIM”

I miejsce w województwie – zdobyliśmy 1470 głosów

STYPENDIA STAROSTY POWIATU SZTUMSKIEGO  za semestr I

1.      Mateusz Giecewicz        kl. II C

2.      Rafał Wojtacki                  kl. III F

3.      Nikolina Markowicz       kl. III B

4.      Adam Węgliński              kl. III B

5.      Karolina Książak              kl. II C

2014/2015

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Mateusz Giecewicz

Stypendia Starosty Powiatu Sztumskiego

Natalia Biłas

Mateusz Giecewicz

Aneta Kaczmarek

Adam Węgliński

Sylwia Wichrowska

 

ROK 2013/2014

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Sylwia Wichrowska

Stypendia Starosty Powiatu Sztumskiego

Mateusz Giecewicz       

Nikolina Markowicz    

Adam Węgliński           

Natalia Biłas                  

Sylwia Wichrowska      

Aneta Kaczmarek          

Konkurs wiedzy o patronie szkoły, Stanisławie Staszicu – 11 XII

1.      Piotr Kapusta                

2.      Joanna Borkowska      

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową – 18 XII

1.      Piotr Wittstock            

2.      Bartosz Kamiński        

3.      Karol Nierzwicki           

Szkolny Mistrz Ortografii – 3 etapy 16 I – 13 II

1.      Bartosz Przybysz            

2.      Karolina Książak           

3.      Wojciech Borkowski     

4.      Artur Krawczyński          

5.      Paulina Szatkowska      

IX Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – etap szkolny – 2 etapy 20 -27 II

1.      Sylwia Wichrowska       

2.      Wojciech Grzywiński     

          Mateusz Giecewicz     

3.      Tomasz Wedelsted       

Do etapu powiatowego zakwalifikowali się także:

Michalina Lewandowska        

Andrzej Mruczkowski                  

Natalia Biłas                               

Mateusz Szczepański                  

IX Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym – etap powiatowy- 14 III

I miejsce - Sylwia Wichrowska

II miejsce – Natalia Biłas

IV miejsce – Wojciech Grzywiński

Literaccy  milionerzy” – 26 III

1.      Natalia Biłas     

2.      Jakub Leśniak  

Konkurs Matematyczny dla Mieszkańców Internatu – 26 III

1.      Wojciech Borkowski                 

2.      Piotr Frąszczak                              

3.      Dominik Potapowicz                   

Konkurs  Wiedzy o Kulturze Wielkiej Brytanii – 27 III

1.      Mateusz Giecewicz                       

2.      Natalia Biłas                                 

3.      Cezary Jarosiński                         

VII Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich  - 4 IV

Wyróżnienie dla Zespołu Szkół Zawodowych w Barlewiczkach  za najładniejszy koszyk wielkanocny – opiekun Zdzisłąwa Krzemińska

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – eliminacje okręgowe w Olsztynie

w  bloku żywienie człowieka :

  • Helena Nazarewicz

w  bloku produkcja rolnicza i produkcja zwierzęca:

  • Łukasz Lewandowski,
  •  Waldemar Orlich