Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/bajur196/domains/barlewiczki.pl/public_html/images/galeria/czeladnik.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galeria/czeladnik

Pasowanie na czeladnika .

Grupa szesnastu  zeszłorocznych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którym udało się zakończyć naukę zdobyciem  kwalifikacji  zawodowych,  wzięła udział w uroczystości pasowania na czeladnika. Przygotowane z wielką galą przez Cech Rzemiosł Różnych, wydarzenie odbyło się na Zamku Sztumskim  6 XI 2014 r. Do grona rzemieślników dołączyli murarze, stolarze, mechanicy samochodowi, elektrycy oraz jeden fryzjer. Na uroczystości obecne były władze naszego miasta, proboszczowie obu parafii, dyrekcja szkoły, rzemieślnicy - pracodawcy, kierownik urzędu pracy. Młodzi czeladnicy usłyszeli wiele ciepłych życzeń  od zaproszonych gości. Pani dyrektor Marzena Zawisza, w imieniu dyrekcji  i Rady Pedagogicznej, wręczyła  listy  gratulacyjne czeladnikom oraz listy pochwalne dla rodziców.

W uświetnienie wydarzenia  zaangażowani zostali obecni uczniowie. Tworzyliśmy poczty sztandarowe oraz szpaler, przez który przechodzili pasowani czeladnicy. Na zakończenie uroczystości grupa wokalno – muzyczna przedstawiła program artystyczny. Wykonawcy, w osobach Daniela Szarszewskiego, Magdy Koteckiej, Angeliki Wiciel, Kamili Umińskiej, Alicji Sobocińskiej i Kamila Ludorfa zebrali wiele gratulacji i słów uznania od obecnych gości.

{gallery}czeladnik{/gallery}